Завдання на 2020 / 2021 навчальний рік

та оздоровчий період 2021 року.

1. Розвиток зв'язного мовлення дітей дошкільного віку засобами театралізованої діяльності.

2. Активізувати роботу з питань формування логіко - математичної компетентності дошкільників через логіко - математичні ігри.

3. Продовжити роботу по створенню й підтримці сучасного освітнього середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

Завдання на оздоровчий період 2021 року

1. Створення умов для ефективного оздоровлення дітей влітку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій збереження і формування здоров'я.

2. Продовжити роботу по формуванню у дошкільників позитивного ставлення до рухової активності, виховання морально - етичної культури, духовних цінностей засобами музики, театралізованої, ігрової, суспільної діяльності.

3. Активізація взаємодії з батьками з питання забезпечення психоемоціанального комфорту в умовах закладу дошкільної освіти.

Методична робота в ЗДО будується на основі державних нормативних документів про освіту, зокрема тих, що регламентують і визначають основні напрямки та зміст освітньо - виховної роботи з дітьми (Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти в Україні та Коментаря до нього, Національної доктрини розвитку освіти), навчальних планів, програм, методичних рекомендацій, новинок психолого-педагогічної літератури , інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, удосконалення навчально-виховного процесу, напрямків діяльності педагогів.

Наказ про організацію методичної роботи в 2020/2021 навчальному році

Наказ про організацію методичної роботи в 2019/2020 навчальному році