Основний напрямок діяльності комунального закладу "Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) №289 Харьківської міської ради" - еколого-естетичний розвиток дітей дошкільного віку.

Завдання на 2016 – 2017 навчальний рік та оздоровчий період 2017 року.

Керуючись Державною Національною програмою “Освіта” (Україна ХХІ століття), спираючись на досягнення дошкільної освіти та враховуючи недоліки, колектив закладу дошкільної освіти №289 продовжує працювати над єдиною науково – методичною темою:

«Формування в дітейдошкільноговіку мотиваціїдонавчальноїдіяльності в контексті компетентнісного підходудонавчально – виховного процесу»

Для реалізації якої висуває наступні пріоритетні завдання:

1. Патріотичне виховання дошкільників шляхом виховання любові до рідної природи.

2. Виховання екологічної свідомості дітей шляхом комплексного підходу до їх розвитку, навчання та виховання.

3. Удосконалення фізичного розвитку дітей дошкільного віку шляхом використання нетрадиційного обладнання.

Дошкільний заклад працює за Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина", Програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку (5-ти річного віку) «Впевнений старт» та "Базовим компонентом дошкільної освіти" .

Основним змістом роботи дошкільного закладу є зміцнення здоров’я, досягнення повноцінного фізичного розвитку малят. Для реалізації цієї задачі в нашому закладі здійснюється комплексний підхід до проблеми оздоровлення.