/Files/images/діти.jpg

Діти - наше багатство, наша радість та інвестиція в майбутнє. Дитячий садочок - це перше місце в житті дитини, де вона перебуватиме без мами і тата достатньо довгий проміжок часу. Завдання батьків - передбачити всі можливі ситуації і допомогти малюку і вихователеві подолати ті несподіванки, які можуть виникнути під час перебування в дитячому садочку.

Головна мета ЗДО №289- найбільш повне розкриття творчого потенціалу, природних здібностей вихованців та вихователів у їх взаємозв'язку, створення доброзичливої, творчої атмосфери, де враховувалися б інтереси та бажання дитини, створювалися умови для прояву самостійності, ініціативи, творчості.

Основними завданнями ЗДО є:

- охорона життя та зміцнення здоров'я дітей;
- забезпечення інтелектуального, особистісного та фізичного розвитку дитини;
- здійснення необхідної корекції відхилень в розвитку дитини;
- взаємодія з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення повноцінного розвитку дитини;
- підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передового досвіду ЗДО міста, вихователів свого ЗДО;
- розвиток творчих та розумових здібностей дитини;
- залучення дітей до загальнолюдських цінностей.

/Files/images/2.jpg

Пріоритетні завдання:

1. Розпочати роботу щодо патріотичного виховання дітей через розвиток емоційної сфери в різних видах діяльності.

2. Вдосконалювати роботу спрямовану на збереження та зміцнення фізичного, психічного та соціального здоров’я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.

3. Продовжувати роботу щодо створення безпечного предметно-розвивального середовища як необхідної умови формування навичок екологічно-доцільної поведінки та позитивного відношення до праці у дошкільників.

4. Продовжувати роботу щодо забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників у світлі програми виховання і навчання дітей від 2-х до 7-ми років «ДИТИНА».

Реалізація виховного впливу відбувається на всіх етапах спільної діяльності, яка організується та обосновується на принципах діяльного підходу.

Завдяки психологічному комфорту та теплому мікроклімату, створеному працівниками ЗДО, вихованці виростають компетентними в усіх сферах життєдіяльності, здоровими та бадьорими, готовими до подальшого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 487