Основний напрямок діяльності комунального закладу "Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) №289 Харьківської міської ради" - патріотично-екологічний розвиток дітей дошкільного віку.

Завдання на 2018/2019 навчальний рік та оздоровчий період 2019 року.

Керуючись Державною Національною програмою “Освіта” (Україна ХХІ століття), спираючись на досягнення дошкільної освіти та враховуючи недоліки, колектив закладу дошкільної освіти №289 продовжує працювати над єдиною науково – методичною темою:

«Формування в дітейдошкільноговіку мотиваціїдонавчальноїдіяльності в контексті компетентнісного підходудонавчально – виховного процесу»

Пріоритетні завдання:

1. Формування логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом розвитку уміння здійснювати математичні та логічні операції на заняттях із сенсорного та логіко-математичного розвитку.

2. Розвиток комунікативно-мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку через інтеграцію різних видів діяльності.

3. Удосконалення фізичного розвитку дітей дошкільного віку шляхом активізації рухової діяльності, виховання здорового способу життя, використання здоров’язберігаючих технологій.

Заклад дошкільної освіти працює за Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина" та "Базовим компонентом дошкільної освіти" .

Основним змістом роботи дошкільного закладу є зміцнення здоров’я, досягнення повноцінного фізичного розвитку малят. Для реалізації цієї задачі в нашому закладі здійснюється комплексний підхід до проблеми оздоровлення.