Комбинат

Історія засновання закладу дошкільної освіти №289

Наш район завжди славився трудолюбивими людьми, які з турботою ставились до малюків, але тривалий час в нас не було дитячого садка. Тому дошкілята не мали змоги отримати належної підготовки до школи.

28 серпня 1964 року маленькі мешканці переступили поріг нового дитячого комбінату №289 харківського об'єднаного авіа загону. На урочистому відкритті був присутній командир авіа загону Овечкін Анатолій Петрович. Знаходиться дитячий садок у мальовничому куточку міста. Його оточують вічнозелені туї, голубі ялинки, казкова природа лісу, і тому дитячому садку дали назву «Казка».

Хвійна алея

Приємно переступати поріг оселі, де тебе зустрічають лагідною, променистою посмішкою завідуюча, вихователі. Саме такою і була на той час завідуюча дитячого комбіната Волкова Вєра Нестерівна. Педагог за освітою, скромна, лагідна, спокійна жінка приклала багато знань, вмінь і енергії, щоб дитячий садок став справжньою другою домівкою для дошкільнят.

Розрахований дитячий садок на 2 групи ясельного віку та 6 груп садових.

/Files/images/dlya_sayta/1987.jpg

Свято "До побачення, дитячий садочок!" 1987 рік

Минав час, з 29 грудня 1966 року по 29 червень 1984 року очолює дитячий комбінат Слізіна Маргарита Сергіївна. Вихователь - методист ЗДО Бугло Надія Миколаївна 1966 – 1984. Діти із задоволенням виходять на спортивний майданчик, де проводять ігри, спортивні змагання. З метою загартування проводяться різноманітні заходи, а саме: влітку бігають босоніж, обливання рук та ніг водою, ходять по доріжці «здоров′я». А взимку, та під час дощів діти займаються оздоровленням у залі.

30 мая 1986 рік

30 травня 1986 року

1984- 2003 переходимо на самостійну господарську діяльність. Завідувач Бугло Надія Миколаївна.

1998 рік

Новий рік 1998.

З 2003 року закладом завідує Білогрищенко Наталія Павлівна, вихователь - методист Кутняк Тетяна Георгіївна.

Вересень 2003

вересень 2003 року

Високий професіоналізм, невичерпна енергія, працьовитість, цілеспрямованість, любов до своєї справи і дітям - ось ті якості, які відрізняють цього чудового керівника. Наталя Павлівна зуміла згуртувати навколо себе колектив творчих і відданих справі виховання дітей педагогів, чия робота сприяє всебічному розвитку особистості кожної дитини. Зусиллями керівника і колективу дитячий сад став теплим і затишною оселею для дітей.

Голобородько Вікторія Іванівна З 2004 року в життя дитячого саду починається новий етап. За минулі роки сформувався і зміцнів колектив, підвищилися досвід і кваліфікація педагогів. Керівництво дошкільним закладом приймає Голобородько Вікторія Іванівна. До цього часу назріла необхдимость в подальшому розвитку і розширенні матеріальної бази дитячого саду.

У цей час під керівництвом Вікторії Івановни починається ремонт і переустаткування дитячого саду. Замінено основне обладнання пральні, харчоблоку, освітлення в приміщеннях дитячого саду.

Приділяється особлива увагу роботі з наступності між дошкільним закладом і школою. В практику роботи педагогів увійшли взаємовідвідування занять і уроків в початкових класах, обмін досвідом, знайомство з програмою і методикою роботи вчителя початкових класів. Відвідини дітьми старших груп шкільних класів і бібліотеки, знайомство з життям учнів початкових класів.

Накопичується досвід і підвищується майстерність вихователів.

З 2008 року вихователь-методист Зеленська Олена Миколаївна. Завдяки знанням, вмінню, творчих здібностей працівників, їх любові до дітей, дитячий сад досяг високих результатів у вихованні підростаючого покоління. Діти люблять свій садок і щоранку з задоволенням поспішають сюди, знаючи, що їм тут ради. Дошкільний навчальний заклад пам'ятає своїх вихованців, пишається їх успіхами, радіє при зустрічі.

Колектив працівників ДНЗ№289

Колектив працівників ЗДО№289 2012 рік

З 1 вересня 2015 року вихователь-методист Зозуля Наталя Олександрівна

З 4 квітня 2017 року вихователь-методист Верхівська Оксана Анатоліївна

28 серпня 2019 року наш заклад дошкільної освіти відсвяткував ювілей, 55 років!

Дошкільний заклад пишається своїми досвідченими працівниками, професіоналами своєї справи, які віддані своїй роботі.

Кiлькiсть переглядiв: 468