Комбинат

Історія засновання закладу дошкільної освіти №289

Наш район завжди славився трудолюбивими людьми, які з турботою ставились до малюків, але тривалий час в нас не було дитячого садка. Тому дошкілята не мали змоги отримати належної підготовки до школи.

28 серпня 1964 року маленькі мешканці переступили поріг нового дитячого комбінату №289 харківського об'єднаного авіа загону. На урочистому відкритті був присутній командир авіа загону Овечкін Анатолій Петрович. Знаходиться дитячий садок у мальовничому куточку міста. Його оточують вічнозелені туї, голубі ялинки, казкова природа лісу, і тому дитячому садку дали назву «Казка».

Хвійна алея

Приємно переступати поріг оселі, де тебе зустрічають лагідною, променистою посмішкою завідуюча, вихователі. Саме такою і була на той час завідуюча дитячого комбіната Волкова Вєра Нестерівна. Педагог за освітою, скромна, лагідна, спокійна жінка приклала багато знань, вмінь і енергії, щоб дитячий садок став справжньою другою домівкою для дошкільнят.

Розрахований дитячий садок на 2 групи ясельного віку та 6 груп садових.

/Files/images/dlya_sayta/1987.jpg

Свято "До побачення, дитячий садочок!" 1987 рік

Минав час, з 29 грудня 1966 року по 29 червень 1984 року очолює дитячий комбінат Слізіна Маргарита Сергіївна. Вихователь - методист ЗДО Бугло Надія Миколаївна 1966 – 1984. Діти із задоволенням виходять на спортивний майданчик, де проводять ігри, спортивні змагання. З метою загартування проводяться різноманітні заходи, а саме: влітку бігають босоніж, обливання рук та ніг водою, ходять по доріжці «здоров′я». А взимку, та під час дощів діти займаються оздоровленням у залі.

30 мая 1986 рік

30 травня 1986 року

1984- 2003 переходимо на самостійну господарську діяльність. Завідувач Бугло Надія Миколаївна.

1998 рік

Новий рік 1998.

З 2003 року закладом завідує Бєлогрищенко Наталя Павлівна, вихователь - методист Кутняк Тетяна Георгіївна.

Вересень 2003

вересень 2003 року

Високий професіоналізм, невичерпна енергія, працьовитість, цілеспрямованість, любов до своєї справи і дітям - ось ті якості, які відрізняють цього чудового керівника. Наталя Павлівна зуміла згуртувати навколо себе колектив творчих і відданих справі виховання дітей педагогів, чия робота сприяє всебічному розвитку особистості кожної дитини. Зусиллями керівника і колективу дитячий сад став теплим і затишною оселею для дітей.

Голобородько Вікторія Іванівна З 2004 року в життя дитячого саду починається новий етап. За минулі роки сформувався і зміцнів колектив, підвищилися досвід і кваліфікація педагогів. Керівництво дошкільним закладом приймає Голобородько Вікторія Іванівна. До цього часу назріла необхдимость в подальшому розвитку і розширенні матеріальної бази дитячого саду.

У цей час під керівництвом Вікторії Івановни починається ремонт і переустаткування дитячого саду. Замінено основне обладнання пральні, харчоблоку, освітлення в приміщеннях дитячого саду.

Приділяється особлива увагу роботі з наступності між дошкільним закладом і школою. В практику роботи педагогів увійшли взаємовідвідування занять і уроків в початкових класах, обмін досвідом, знайомство з програмою і методикою роботи вчителя початкових класів. Відвідини дітьми старших груп шкільних класів і бібліотеки, знайомство з життям учнів початкових класів.

Накопичується досвід і підвищується майстерність вихователів.

/Files/images/289d05.jpg З 2008 року вихователь-методист Зеленська Олена Миколаївна. Завдяки знанням, вмінню, творчих здібностей працівників, їх любові до дітей, дитячий сад досяг високих результатів у вихованні підростаючого покоління. Діти люблять свій садок і щоранку з задоволенням поспішають сюди, знаючи, що їм тут ради. Дошкільний навчальний заклад пам'ятає своїх вихованців, пишається їх успіхами, радіє при зустрічі.

Колектив працівників ДНЗ№289

Колектив працівників ЗДО№289 2012 рік