Наші традиції

У садочку проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь із ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч з садочком, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, гостей. Приходять на свято казкові герої. Лунає дитячий сміх і починається навчальний рік.

/Files/images/DSCN0188.jpg

День працівників дошкільної освіти

Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Ми вітаємо з святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя!

Осінні cвята.

Чарівний, золотавий осінній день ніби приготувався до зустрічі гостей. Дзвінкий сміх дітей та посмішки працівників щиро зустрічають усіх, хто завітав на cвяткові ранки «Золота осінь» та ознайомився з виставкою художньої творчості вихователів, дітей та батьків ЗДО №289. Перед кожним педагогом нашого закладу стоїть завдання: зацікавити дитину, викликати у неї бажання знати і діяти. Адже готовність до дій базується на трьох фундаментальних мотивах розвитку самої дитини – «хочу», «можу», «буду».Діти охоче виконують різноманітні роботи з природного матеріалу разом з батьками та педагогами. Вміють працювати індивідуально та колективно. Кожен вид діяльності зацікавлює малюків, дарує їм радість. Спільна проектна діяльність дає змогу кожному педагогу і дитині самореалізуватись. Інноваційні підходи в процесі виготовлення робіт з природного матеріалу розвивають креативність, як здатність до творчості. Працюючи над поробками, малюки вивчали таємниці Осені, встановлювали взаємозв'язки між рослинним і тваринним світом. Задум реалізувався під час проведення виставки дитячих робіт - «Осінній вернісаж».Великою підтримкою, порадниками і помічниками для педагогів є батьки дошкільників, адже ми створюємо велику єдину родину. Дякуємо за співпрацю і розуміння.

/Files/images/DSCN0596.jpg/Files/images/DSCN0597.jpg/Files/images/DSCN0594.jpgОсінь золота 2014

НОВОРІЧНИНЕ СВЯТО

Підготовка до Нового року в дитячому садку починається задовго до його святкування. Сценарій ранку готується музичними керівниками Іриною Едуардівною та Таісою Павлівною. Вдома малюки разом з батьками заучують вірші і поздоровлення, а потім закріплюють вивчений матеріал в дитячому садку. Дошкільникам середніх та старших груп дістаються казкові ролі, ну і найменші вихованці не залишаються осторонь, готуючись зустрічати Новий рік в дитячому саду – розучують невеличкі віршики. Кожній дитині відводиться певна роль у святковому дійстві. Необхідно продумати вбрання юного мушкетера або чарівної феї. Щоб дитина не загубилася в черзі «зайчиків» і «лисичок», батьки підходять до вибору вбрання творчо. Захоплені малята в різноколірних костюмах готові зустрічати Новий Рік. І ось, нарешті, настає довгожданий ранок. Ми відзначали його 28 і 29 грудня. Дід Мороз з'являється з великим мішком, і малюки, в очікуванні заповітних подарунків, із задоволенням беруть участь у виставі: розповідають вірші, розгадують новорічні загадки і грають в дитячі забави біля святкової ялинки. Ранок завершується традиційним хороводом навколо пухнастої красуні. Діти стоять, затамувавши подих, і чекають, коли ж добрий дідусь відкриє мішок. Нарешті дарунки розкриті – і ось вже можна побачити «зайчика» зі слідами шоколаду на обличчі. Формально Новий рік в дитячому садку закінчено, але деякі дошкілята залишаються «ведмедиками» і «сніжинками» ще на якийсь час, адже сад продовжує роботу в звичайному режимі. Можливо, самі приготування до Нового року в дитячому садку – річ практична і далека від чаклунства, проте, заглядаючи в очі дітей та батьків біля ялинки, починаєш вірити в казку і заряджуватися іскорками щастя.

/Files/images/снеговик.jpg

Різдвяні свята

Різдвяні свята - найкрасивіша зимова казка. Вони приходять до людей морозної ночі, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, наповнюють торжеством Всесвіт. На землі, запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Наші вихованці традиційно щороку вітають державне підприємство обслуговування повітряного руху України УКРАЕРОРУХ Харківський регіональний структурний підрозділ та національну акціонерну компанію “Нафтогоз України” геофізичне управління “Укргазпромгеофізика” з цими світлими святами. Малюки співають колядки, щедрівки, розгортають Різдвяне святкове дійство. А у відповідь діти отримують вітання, подарунки та щирі посмішки. Веселих вам Свят!

/Files/images/IMG_3163.jpg

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Випускників вітають гості, завідувач ЗДО, вихователі, батьки. А наші улюблені вихованці роблять перші кроки у доросле життя - школу.

День сусіда

Кожного року з нагоди дня працівників освіти ми святкуємо ДЕНЬ СУСІДА. Корисними та веселими є взаємовідвідування педагогів нашого ЗДО№289 Слобідського району та ЗДО №345 Основ'янського району.

/Files/images/ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗА 2010-2011 Н.Р./IMG_4225.jpg

/Files/images/IMG_4227.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 455