Діяльність консультативного центру "Діалог"

Шановні батьки!

З січня 2016 року в ЗДО № 289 організовано консультативний центр "Діалог", як одну з форм надання допомогисім'їу вихованні і розвитку дітей дошкільного віку.

Мета створення даного центру: забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання; надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримка різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовахсім'ї.

Головні завдання: надання всебічної допомогисім'їу розвитку, вихованні та навчанні дітей, які виховуються в умовахсім'ї, відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей; сприяння соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовахсім'ї; забезпечення взаємодії між ЗДО й іншими організаціями соціальної і медичної підтримки дітей і батьків, або осіб, які їх замінюють.

Діяльність консультативного центру "Діалог" організовано у формах: індивідуальних та групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють, в телефонному режимі, через організацію роботи сайту ЗДО, програму Skype, електронну пошту.

Організація психолого-педагогічної допомоги будується на основі інтеграції діяльності спеціалістів ЗДО: завідуючої, вихователя-методиста, практичного психолога, сестри медичної старшої.

Спеціалісти центру "Діалог" здійснюють консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань:

- профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовахсім'ї;

- вікових, психофізіологічних особливостей дітей;

- соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовахсім'ї;

- психологічної готовності до навчання у школі;

- організації ігрової діяльності;

- організації харчування дітей вдома;

- створення умов для загартування і оздоровлення;

- соціального захисту дітей із різних категорій сімей.

Робота з батьками або особами, які їх замінюють і дітьми в консультативному центрі "Діалог" здійснюється підгрупами та індивідуально.

ЗВЕРНУТИСЯ З ПИТАННЯМИ, ЯКІ ВАС ТУРБУЮТЬ ВИ МОЖЕТЕ :

за телефоном: (057) 725-84-29 ,

звернувшись через програму Skype: metodist289,

надіславши листа за електронною адресою: dnz289@kharkivosvita.net.ua ,

надіславши питання на сайті ЗДО:

завітавши за адресою: м. Харків, проспект Гагаріна б. 209.

Консультативного центру «Діалог»

Вид консультації День тижня Час Відповідальний
Особисті консультації (кабінет практичного психолога) Середа 13.30 – 14.00 Практичний психолог
Консультації в телефонному режимі Понеділок 13.30 – 14.00 Завідувач ЗДО Голобородько Вікторія Іванівна