Завдання на 2023 / 2024 навчальний рік

1. Створення умов для отримання якісної дошкільної освіти зі створенням безпечного психологічного, фізичного, безбарьєрного середовища для вісх учасників освітнього процесу.

2. Розвтвати пізнавальний інтерес дітей дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій; формувати пізнавальний інтерес під час дослідницько - пошукової діяльності.

3. Формувати основи патріотичного виовання дітей засобами народознавства.

Завдання на оздоровчий період 2024 року

1. Створення умов для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій збереження і формування здоров'я.

2. Продовжити роботу по формуванню у дошкільників позитивного ставлення до рухової активності, виховання морально-етичної культури, духовних цінностей засобами музики, театралізованої, ігрової, суспільної діяльності.

3. Активізація взаємодії з батьками з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах закладу дошкільної освіти.

Методична робота в ЗДО будується на основі державних нормативних документів про освіту, зокрема тих, що регламентують і визначають основні напрямки та зміст освітньо - виховної роботи з дітьми (Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти в Україні та Коментаря до нього, Національної доктрини розвитку освіти), навчальних планів, програм, методичних рекомендацій, новинок психолого-педагогічної літератури , інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, удосконалення навчально-виховного процесу, напрямків діяльності педагогів.

Наказ про організацію методичної роботи у 2023/2024 навчальному році

/Files/images/metodist.jpg