Батьківська сторінка

Досягнення вихователів

2017/2018 навчальний рік - презентація досвіду роботи вихователя Гулаги О.П. на обласному фестиваля "Добрих практик"освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".

2018/2019 навчальний рік - презентація досвіду роботи вихователя Коломієць Т.О. на обласному фестивалі "Добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".

В 2019 році була нагороджена завідувач Голобородько Вікторія Іванівна Подякою від Харківського міського голови Г.А.Кернеса.

/Files/images/DSC06355.JPG

В 2019/2020 навчальному році узагальнено досвід роботи вихователів:

Гречаніченко Л.Г. «Використання прийомів мнемотехніки в розвитку зв’язного мовлення дітей дошкільного віку"

Грущенко Л.О. "Впроваджено мнемотехники в закладі дошкільної освіти"

2020 році вихователь Гречаніченко Л.Г. прийняла участь в обласному фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують", представила свою роботу "Використання прийомів мнемотехніки в розвитку зв’язного мовлення дітей дошкільного віку"

В 2021 році музична керівниця Роденко Ірина Вікторівна прийняла участь у фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної праці презентують", представила свою роботу " Організація музичних свят і розваг із дітьми старшого дошкільного віку як засіб долучення їх до української культури"