Здоров'я дитини - це стан її повного фізичного, душевного та соціального

благополуччя. Питання збереження та зміцнення здоров'я дитини належать до

стратегічних завдань суспільства. Навчальні заклади міста впроваджують

здоров'язберігаючі, здоров'яформуючі, здоров'язміцнюючі технології навчання та виховання, які визначені Законами України “Про освіту”. “Про загальну середню освіту”, “Про охорону дитинства”, державними програмами “Діти України”, “Репродуктивне здоров’я”, “Здоров’я нації”, “Патріотичне виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства”.

Пріоритетами діяльності дошкільного закладу є збереження і зміцнення здоров’я дітей, вироблення в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Також в цьому напрямку працює й спсихологічна служба, яка забезпечує своєчасне вивчення психологічного та фізичного розвитку дитини, мотивів її поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, створення умов для саморозвитку та самовиховання. Психологічна служба зорієнтована на надання допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу, а також на проведення профілактичної роботи з подолання негативних тенденцій.

В нашому дошкільному навчальному закладі розроблено

"ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ШКОЛИ СПРИЯННЯ ЗДОРОВ’Ю КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 289 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» НА 2011 - 2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК"

Ознайомитися з моделлю школи сприяння здоровю ДНЗ№289 ви можете за ссилкою

wym-1330340781724