" У закладі освіти визначена українська мова навчання ".

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №289 Харківської міської ради працює в п’ ятиденному режимі:

з 9-годинним режимом роботи працює 7 груп (169 дітей) 7.30-16.30,

з 10,5-годинним режимом – 1 група №3 (25 дітей) 7.30-18.00

У своєму складі ЗДО має 8 вікових групп:

· 2 групи – 3-го року життя,

· 2 групи – 4-го року життя,

· 2 група – 5-го року життя,

· 2 групи – 6-го року життя.

Заклад дошкільної освіти№ 289 має типове планування, розрахований на 8 груп, 150 дітей.

ЗДО№289 відкрито з 1964 року, розраховане на 8 груп. В даний час працюють 8 груп, з них 2 - ясельних і 6 - садових. Мається актовий зал, пральня, харчоблок, кабінет вихователя-методиста, кабінет завідуючого закладом, медичний блок, кабінети психолога та завгоспа, кладова.

Всього списковий склад ЗДО - 194 осіб. Групи укомплектовані.

Ясельні групи ізольовані - мають окремий вхід, ігрові кімнати, спальні і горшкові кімнати.

Інші групи-садові складаються з роздягальні (у кожної дитини є свій шафку), груповий кімнати, спальні, умивальній і туалету. Є достатня кількість постільних речей, ліжок, столів, посуду, стільців. Всі меблі промаркована відповідно росту дітей (столи, стільці).

У групах є достатня кількість миючих і чистячих засобів для забезпечення санітарно-гігієнічного режиму в ЗДО.

Всі групи ізольовані один від одного.

Харчоблок розташований в приміщенні ЗДО. Він складається з сирого і варильного цехів і комори для сухих продуктів з холодильною установкою. Комора для овочів (погріб) розташована на території дитячого садка. Мийна, заготівельна та обробна відокремлюються від варильного цеху перегородками. Харчоблок оснащений всім необхідним для своєчасного приготування їжі. Є 3 холодильних шафи з термостатами, 2 електром'ясорубки (для сирої та готової продукції), 2 електроплити, 1 електродуховой шафа, 1 електросковороди. Також є достатня кількість ножів, дощок, каструль за обсягом їжі та ін. Все обладнання промарковано для сирої і вареної продукції, використовується за призначенням.

Групові майданчики на вулиці ізольовані від інших зеленими насадженнями, на майданчиках є павільйони для захисту дітей від сонця і дощу. Мається обладнання для ігор та занять з дітьми.

Загальна територія дитячого садка №289 становить 17000 м2. Загальна площа групових приміщень складає 1424.5 м2.

Згідно висновку регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 20.06.2008 № 5/8 комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) № 289 Харківської міської ради" визнано атестованим із загальним рівнем Кзаг.=61,82 (достатній рівень).

Заклад розташовано за адресою:

61031, м. Харків, проспект Гагаріна, б. 209

Телефон закладу дошкільної освіти:(057)725-84-29