/Files/images/Scan_20170906_150235.jpg

Голобородько Вікторія Іванівна

Завідувач комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №289 Харківської міської ради"

Освіта вища. У 1987 році закінчила Харківський державниий педагогічний інститут імені Г. С. Сковороди та отримала кваліфікацію "вчитель біології і хімії", у 2005 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім Г.С. Сковороди та отримала кваліфікацію «вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання», у 2010 році закінчила магістратуру ІПО ХНПУ та отримала кваліфікацію "керівника підприємства, установи та організації у сфері освіти та виробничого навчання.

Вікторія Іванівна педагог – новатор, яка здатна вносити у педагогічну діяльність прогресивні ідеї, запроваджувати нововведення. Вона виявляє ґрунтовну професійну компетентність, досконало володіє ефективними формами, методами виховання та навчання, забезпечує високу результативність, якість своєї праці. Поглиблено працює над формуванням у дітей пізнавальної активності дітей шляхом впровадження авторської методики А. В. Білошистої «Математика та конструювання».

Вікторія Іванівна у 2008 році розробила та узагальнила досвід роботи в методичці «Пізнавальний та інтелектуальний розвиток особистості через впровадження авторських програм». Робота нагороджена дипломом другого ступеня на ХV Харківській обласній виставці-ярморку педагогічних ідей та технологій. Проводить пошук педагогічних технологій, побудови розвивального способу життя дошкільника та створення виховного середовища.

У 2009 році приймала участь у науково-практичній конференції «Розвиток інноваційного середовища навчального закладу», зі статтею «Формування виховної системи дошкільного навчального закладу».

У 2010 році розробила та узагальнила досвід за темою «Актуальні проблеми наступності в роботі дошкільного навчального закладу та школи». Дана методичка зайняла диплом третього ступеню на Харківській обласній виставці-ярморку педагогічних ідей та технологій.

В цьому ж році приймала участь з статтєю у Всеукраїнській науково – практичній конференції «Традиції та інновації сучасної дошкільної освіти в контексті Європейського вибору України».

В 2011 році Вікторія Іванівна приймала участь у міському конкурсі-захисту на кращумодель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ» та вийшла у другий тур в номінації «Інформаційні технології в дошкільній освіті». На основі матеріалів до конкурсу–захисту розробила методичку «Впровадження інформаційних технологій в організаційно-методичній та управлінській діяльності дошкільного навчального закладу». Свою роботу ґрунтує на спів-бутті і спів-творчості дитини та педагога. Відзначається високою особистісною та професійною культурою, творчим потенціалом, сміливою педагогічною позицією, сучасним світоглядом, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування.

У 2016 році створено блог завідувача Голобородько В.І. за адресою viktoriagoloborodko.blogspot.com. , який на Обласному фестивалі –огляду освітніх Інтернет-ресурсів отримав диплом ІІІ ступеня. Батьки та громадcькість мають можливість ознайомитись з новинами дошкільного навчального закладу, нашими досягненнями та проблемами .

/Files/images/DSC_0007и.jpg

Верхівська Оксана Анатоліївна

Вихователька - методистка

Закінчила Таганрогський державний педагогічний інститут в 1992 році. В ЗДО працює з 2015 року.

Кiлькiсть переглядiв: 2064